Soft Pembe Amerikan Servis 35x47cm 2'li

Referans No: 04POR023121

Kalıp Kodu: 1S3547

Marka:

Porland
%60 Pamuk %40 Polyester. 40 derecede benzer renkler ile birlikte yıkanmalıdır. Ağartıcı maddeler kullanılmaz (çamaşır suyu...vb). Orta ısı seviyesinde ütülenir. Kuru temizleme yapılmaz. Kurutma makinesinde kurutulmaz. Leke tutar (leke üzerinde uzun süre bekletilmemeli, mümkün olduğunca hızlı yıkanmalıdır).

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.