Seasons Bej Sahan 21cm

Referans No: 04ALM001677

Kalıp Kodu: 602928

64,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Doğa’dan ilham aldık, sanatla buluşturduk... Seasons Collection!

Güncel çizgileri takip eden her üründe olduğu gibi, porselende de hemen her yıl farklı bir trendin ortaya çıktığını görüyoruz. Gastronomi alanında ve dünya trendlerinde de sıkça ‘doğa’ temasını görüyoruz. Zanaatkarlığın ön plana çıktığı bu temada; el üretimi tadında ürünler, doğal renk tonları ve yine doğal fırça etkili dokularla bezenmiş görüntüler yer alıyor. Tüm dünyada öne çıkan bu trendden yola çıkarak biz de 8 farklı renkten oluşan Seasons koleksiyonunu oluşturduk.

Koleksiyonun tüm ürünlerini görmek için tıklayınız.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir, fırın ve mikrodalga fırın kullanımına uygundur.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.