Orkestra Siyah Şef Bıçağı 33cm

Referans No: 04FST001413

Kalıp Kodu: RC2433

69,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Birçok işte kullanılan genel çaplı bir bıçaktır. Ancak kesme, doğrama, dilimleme ve küçük parçalara ayırma işlemlerinde mükemmel sonuçlar verir. Uzun ve geniş olmasına rağmen kullanımı oldukça kolay ve rahattır.
Bıçağı çok iyi bir şekilde bilekten kavrayarak, şayet sağ el ile bıçak tutuluyor ise sol el ile bir pençe oluşturulmalı ve sadece hafifçe parmaklar bıçağa değdirilerek ona yön verecek şekilde kullanımı sağlanmalıdır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.