Orkestra Çelik Şef Bıçağı 34cm

Referans No: 04FST001417

Kalıp Kodu: RC2434

80,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Birçok işte kullanılan genel çaplı bir bıçaktır. Ancak kesme, doğrama, dilimleme ve küçük parçalara ayırma işlemlerinde mükemmel sonuçlar verir. Uzun ve geniş olmasına rağmen kullanımı oldukça kolay ve rahattır.
Bıçağı çok iyi bir şekilde bilekten kavrayarak, şayet sağ el ile bıçak tutuluyor ise sol el ile bir pençe oluşturulmalı ve sadece hafifçe parmaklar bıçağa değdirilerek ona yön verecek şekilde kullanımı sağlanmalıdır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.