Origo 24 Parça Beyaz Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Referans No: 04FST000865

Kalıp Kodu: YA3224

250,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Bıçakların fonksiyonel kısmı AISI420 – 13/0 Cr-Ni Paslanmaz Çeliktir. Porselen ürünün üzerinde leke, tortu, iz bırakmaz. - Diğer ürünler; AISI304 - 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik. - Darbeye, kirece, paslanmaya yüksek dayanım. - Çatal aralarında birinci sınıf polisaj kalitesi. - Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

6 Adet Yemek Çatalı

6 Adet Yemek Kaşığı

6 Adet Yemek Bıçağı

6 Adet Tatlı Kaşığı