My Garden 38 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

Referans No: SN173000173

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Şehrin karmaşasından uzaklaşarak doğa ile buluşmak istediğinizde,rengarenk,mis kokulu çiçekler ile bezenmiş bir bahçeyi evinizde yaratmaya ne dersiniz ?

Sevdikleriniz ile birlikte güzel anlar paylaşmak için çok uzağa gitmenize gerek yok,kendi bahçenizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Sonbahar kış farketmez,My Garden koleksiyonu ile dört mevsim evleriniz bahçeye dönüşüp çiçek açacak...

Sıriçi dekorlu ürünleri sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir,fırın ve mikrodalga kullanımına uygundur.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.