Misk-Ü Amber 2'li Çay Fincan Takımı

Referans No: 04A+P019060

Kalıp Kodu: 254702

190,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Türk Çağdaş Sanatının önde gelen isimlerinden MEHMET GÜLERYÜZ'ün 90 larda yapmış olduğu ve daha sonra yenilerini de eklediği desenlerden oluşan Masal Koleksiyonu,2011 yılında Porland ile başlamış olan işbirliği ve çalışmaların ürünüdür.

Sanatçının tüm çalışmaları sıriçi dekor uygulaması ile ürünlere adapte edilmiş olup,bulaşık makinesinde yıkanabilir.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.