Marie Antoinette Kapaklı Saklama Kabı 590cc

Referans No: 04ALM001866

Kalıp Kodu: 508107

79,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Bir Fransız Ekolü... Marie Antoinette Koleksiyonu!

Marie Antoinette Koleksiyonu'nun desenleri, Rokoko dönemi sanatından esinlenilerek geliştirildi. Rokoko, 17. yüzyılın ilk yarısında ortaya çıkan gösterişli ve süslemeci bezeme üslubuna verilen isimdir. 18. yüzyılda Fransa kraliçesi Marie Antoinette bu stilin öncülüğünü yapmıştır. Post-Modern tasarımıyla adını hikayesinden alan koleksiyonda döneme ait kadın figürleri ve mimari öğeler kullanılıyor.

Koleksiyonun tüm ürünlerini görmek için tıklayınız.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.