%20

Marble Siyah Havan 12 Cm

Referans No: 04STY001956

Kalıp Kodu: 1V0412

72,50 TL

58,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Havan ve havan tokmağı Mermerden üretilmiştir. Baharat, Sos, Sarımsak, Ceviz, Fındık vb. ürünleri ezmek için kullanılır.
Kuru gıdaları ezmekte kullandıysanız, sadece nemli bezle silmeniz yeterli.
?Sıvı gıdalar için, bir fırçayla bol soğuk suda temizleyin. Leke kalır ise ılık suda deterjan koyarak yıkayabilirsiniz. Sadece elde yıkayınız.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.