Life Tepsi 21cm

Referans No: 04STY003683

Kalıp Kodu: 1D0220

16,13 TL

12,90 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Bulaşık Makinasına girmez, elde yıkanmalıdır. Aşındırıcı temizlik maddeleri ve temizlik süngerlerinin sert yüzeyleri ile temizlenmez (çizilmeye neden olmaktadır). Micro dalga fırına girmez. Gıda ile temasında sakınca yoktur. Sert bir zemine düşme/çarpmada kırılabilir. Üzerinde kesici malzemeler ile (bıçak gibi) herhangi bir şey kesilmemelidir.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.