Lidya 35 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Referans No: SN154000154

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Zarif, klasik çizgisi ile şık sofralar için Lidya ...

Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez, elde yıkanmalıdır. Fırında kullanılabilir, mikrodalga fırın kullanımına uygun değildir.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

 

Düz Tabak 32Cm                  6 Adet

Düz Tabak 27Cm                  6 Adet

Düz Tabak 20Cm                  6 Adet

Çukur Tabak 22Cm              6 Adet

Kase 15 Cm                           6 Adet

Kayık Tabak 32Cm               1 Adet

Kayık Tabak 24Cm               2 Adet

Tuzluk                                    1 Adet

Biberlik                                  1 Adet