Kanti Tuzluk 68mm

Referans No: 04ALM001049

Kalıp Kodu: 305707

23,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Etno-modern tarzın sofraya yansıması... Kanti Koleksiyonu!

Farklı kültürlerin birleşiminden doğan ve etnik desenlerin ön planda olduğu tasarım trendlerinden ilham alan Kanti Koleksiyonu; adını Kızılderili dilinde "işaretler" anlamına gelen Kanti'den almıştır. Günlük yemek, çay ve kahve ikramlarında kullanılabilecek ürün çeşitliliğine sahiptir.

Koleksiyonun tüm ürünlerini görmek için tıklayınız.

Kullanım Talimatı

Bulaşık makinesinde yıkanabilir, fırın ve mikrodalda fırın kullanımına uygundur.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.