Kampanyalar

Enflasyonla Topyekûn Mücadele Kampanyası

Kampanya Tarihi: 22/11/2018 - 31/12/2018

Porland mağazalarında ve online alışveriş sitesinde, tüm ürünlerde en az %10 indirim kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. %10 indirim kampanyası, tüm ürünlerin indirimsiz etiket fiyatları üzerinden uygulanacaktır. %10 İndirim kampanyası, geçerli diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz, indirimler birleştirilemez. Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkı İmge ihracat İthalat Dahili Limited Şirketi'ne aittir.

Kampanya Detayı
Balerin Günleri

Balerin Günleri

Kampanya Tarihi: 01/11/2018 – 30/11/2018

Balerin Günleri kampanyası 01/11/2018 – 30/11/2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, indirimi içeren diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya stoğumuzda bulunan belirli ürünler için geçerli olup stoğumuzda bulunmayan ürünler için geçerli olmamaktadır. Kampanya indirimi ve indirimli fiyat ürün sepete atıldığında sepetim sayfasında görünecektir.

Kampanya Detayı

Bonus Taksit Kampanyası Koşulları

Kampanya Tarihi: 13/10/2018 - 31/12/2018

Kampanya dahilinde Porland mağazalarından 13 Haziran - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılan 2,3 ve 6 taksitli ödemelerde +6 taksit Fiziki mağazalarda seçmeli olarak, sanal mağaza alışverişlerinde doğrudan alışverişe yansıtılarak sunulacaktır.
Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limitine bakılmadan verilecektir. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2,3 yada 6 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir. Sanal mağaza üzerinden yapılan ödemelerde seçilen taksit sayısına kampanya kuralları çerçevesinde +6 taksit otomatik olarak sistem tarafından eklenecektir.
Porland mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.
Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar dahildir.
Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business ve vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.
Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Detayı
Seri Sonu Ürünler
Balerin Günleri

50 TL Porland Bonus Kampanyası

Kampanya Tarihi: 01/10/2018-31/10/2018

 

  • 50 TL Porland  Bonus kampanyası  1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Porland  Bonus kampanyası dahilinde Porland mağazaları ve Porland.com.tr üzerinden tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Porland  Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Porland  Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.  Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Porland  Bonus kazanabilir.
  • 350 TL ve üzeri işlem sonrasında, işlemin pos cihazına yansımasının akabinde anında Bonus yüklemesi yapılacaktır. Kazanılan 50 TL Porland Bonus 2. Alışveriş yapılarak hemen ya da 1 Ekim – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında sadece Porland mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 11 Kasım 2018 itibari ile geri alınacaktır. 50 TL Porland  Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi,  Bonus Amex katılabilmektedir. 50 TL Porland  Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi,  Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card,  DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card,  Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Porland  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde Porland  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
Kampanya Detayı