• Yapı Kredi Worldcard Kampanyası

 

Yapı Kredi Worldcard 12 Taksit Kampanyası

Worldcard taksit kampanyası; 02 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında tüm ürünlerde mağazalarımızda ve online satış sitemizde geçerlidir. 250 TL’nin altındaki alışverişlerde 7 taksit (3 + 4 ek taksit), 250 TL ve üzeri alışverişlerde 12 taksit (6 + 6 ek taksit) uygulanmaktadır.

 

Yapı Kredi Cüzdan Kampanyası

 

Yapı Kredi Cüzdan'a özel Porland Mağazalarından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL Worldpuan hediye!

1-Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 3 Ekim 2017- 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Porland mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri işlemlerden 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
2-Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
3-Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
4-Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
5-Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 16 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 27 KAsım 2017'dir. Kullanılmayan Worldpuan'lar 28 Kasım 2017 'de geri alınacaktır.
6-Business kartlar, banka kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7-Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
8-porland.com.tr'den gerçekleştirilen işlemler kampanyaya dahil olacaktır.
9-Yapı Kredi ve Porland tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

 

Balerin Günleri Kampanyası

Balerin Günleri kampanyası 01.10.2017-31.10.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, indirimi içeren diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya stoğumuzda bulunan belirli ürünler için geçerli olup stoğumuzda bulunmayan ürünler için geçerli olmamaktadır. Kampanya indirimi ve indirimli fiyat ürün sepete atıldığında sepetim sayfasında görünecektir.

Kampanyalı ürünleri görmek için tıklayınız.