%62

Kaiko Pizza Servis Takımı

Referans No: 04FST000849

Kalıp Kodu: YJ8102

107,16 TL

40,18 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

420 kalite paslanmaz çelik. Ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak kullanım ömrünün daha uzun olması için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Elde yıkama sırasında yıkama süngerinin yeşil yüzeyi ve yüzeye zarar verebilecek temizlik maddeleri kesinlikle kullanılmamalıdır, yıkama sonrası kurulanarak kaldırılmalıdır. Yıkama sırasında çamaşır suyu ve asit oranı yüksek limon suyu, sirke gibi sıvılar kullanılmamalıdır. Ürünler uzun süre yıkanmadığı takdirde üzerinde kalan yiyecek/içecek artıkları yüzeyde renk değişimine, leke ve paslanmaya neden olabilir. Bıçaklar yiyecek ve benzeri gıda maddelerinin doğranması ve dilimlenmesi dışında başka bir amaç için kullanılmamalıdır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.