%20

Kaiko Peynir Servis Takımı

Referans No: 04FST000847

Kalıp Kodu: YJ8102

81,25 TL

65,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

420 kalite paslanmaz çelik. Ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir ancak kullanım ömrünün daha uzun olması için elde yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Elde yıkama sırasında yıkama süngerinin yeşil yüzeyi ve yüzeye zarar verebilecek temizlik maddeleri kesinlikle kullanılmamalıdır, yıkama sonrası kurulanarak kaldırılmalıdır. Yıkama sırasında çamaşır suyu ve asit oranı yüksek limon suyu, sirke gibi sıvılar kullanılmamalıdır. Ürünler uzun süre yıkanmadığı takdirde üzerinde kalan yiyecek/içecek artıkları yüzeyde renk değişimine, leke ve paslanmaya neden olabilir. Bıçaklar yiyecek ve benzeri gıda maddelerinin doğranması ve dilimlenmesi dışında başka bir amaç için kullanılmamalıdır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.