Juliet 46 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Referans No: SN109000109

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Birbirlerine kavuşamayan aşıklar Romeo ve Juliet'in hazin hikayesinden etkilenilerek tasarlanmış bu koleksiyonda   Juliet'in zarafetinden esinlenilmiştir.

İnce ince dantel gibi bezeli desenleri ile bir gelini  anımsatan  koleksiyon, sofralarınıza klasik bir şıklık ve zarafet katacak..

Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez, elde yıkanmalıdır. Fırında kullanılabilir,mikrodalga fırın kullanımına uygun değildir.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

 

Düz Tabak 32Cm                  6 Adet

Düz Tabak 26Cm                  6 Adet

Düz Tabak 20Cm                  6 Adet

Düz Tabak 16Cm                  6 Adet

Çukur Tabak 22Cm              6Adet

Kase 12 Cm                           6 Adet

Kase 24 Cm                           1 Adet

Kayık Tabak 32Cm               1 Adet

Kayık Tabak 24Cm               2 Adet

Çorbalık Gövdesi                  1 Adet

Çorbalık Kapağı                    1 Adet

Sosluk                                    1 Adet

Tuzluk                                    1 Adet

Biberlik                                  1 Adet