Jasmin 87 Parça 12 Kişilik İdeal Yemek Takımı

Referans No: SN047000047

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Zarif ve yalın tasarımı ile sofralarında elegan bir tarz oluşturmak isteyenler için ideal bir yemek takımı olan Jasmin koleksiyonu ile kendi stilinizi yaratın...

Sıriçi dekorlu ürünleri sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir. Fırın ve mikrodalga kullanımına uygundur.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

 

Düz Tabak 32Cm                13 Adet

Düz Tabak 27Cm                12 Adet

Düz Tabak 22Cm                12 Adet

Düz Tabak 17Cm                12 Adet

Çukur Tabak 24Cm             12 Adet

Kase 16 Cm                          12 Adet

Kase 24 Cm                          1 Adet

Kayık Tabak 32Cm              2 Adet

Kayık Tabak 27Cm              4 Adet

Çorbalık Gövdesi                1 Adet

Çorbalık Kapağı                  1 Adet

Sosluk                                    1 Adet

Tuzluk                                   2 Adet

Biberlik                                 2 Adet