Jasmin 24 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

Referans No: SN050000050

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Zarif ve yalın tasarımı ile sofralarında elegan  bir tarz oluşturmak isteyenler için ideal bir yemek takımı olan Jasmin koleksiyonu  ile kendi stilinizi yaratın...

 Sıriçi dekorlu ürünleri sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir.Fırın ve mikrodalga kulanımına uygundur.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

 

 Düz Tabak 27Cm                6 Adet

Düz Tabak 22Cm                6 Adet

Çukur Tabak 24Cm             6Adet

Kase 16 Cm                          6 Adet