Helios Bakır Çatal Kaşık Bıçak Takımı 89 Parça

Referans No: 04FST001203

Kalıp Kodu: YA7089

2.190,00 TL

1.533,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

Ürünler kullanım sonrası hemen yıkanmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Suda bekletilmemelidir. Ağartıcı veya güçlü asit içeren sert deterjanlarla temizlenmemelidir.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

12 Adet Yemek Çatalı

12 Adet Yemek Kaşığı

12 Adet Yemek Bıçağı

12 Adet Tatlı Çatalı

12 Adet Tatlı Kaşığı

12 Adet Tatlı Bıçağı

12 Adet Çay Kaşığı

1 Adet Servis Kaşığı

1 Adet Servis Çatalı

1 Adet Servis Kepçesi

1 Adet Servis Kevgiri

1 Adet Pasta Küreği