Gümüş Kaplama Tereyağlık 14cm

Referans No: 04FST000804

Kalıp Kodu: JG4604

130,00 TL

91,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Bulaşık makinesinde yıkanmaz.

Ürünü direkt su ile yıkamaktan veya suya daldırmaktan kaçınınız. Nemli bir bezle silinerek ve kuru bir havlu ile kurulanarak temizlenmelidir.

Temizlik sırasında kimyasallar ve aşındırıcı temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır (fırçalı ve ovalayıcı sünger gibi).

Kapalı bir yere kaldırılmadan önce açık havada iyice kurumaya bırakılmalı, üzerinde su damlacığı kalmamış olmasına dikkat edilmelidir.

Temizlenmiş ve iyice kurumuş gümüş kaplama ürünleri, plastik bir poşet içerisinde nemden koruyarak muhafaza edebilir ve bu şekilde ürünün ömrünü uzatabilirsiniz.

Kararma ve lekelenme olan ürünler, gümüş/metal parlatıcısı ile temizlenebilir.

Parlatıcı mutlaka temiz ve kuru ürünlere uygulanmalıdır. Parlatıcı süpermarket ve yapı marketlerden tedarik edilebilir. 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.