%30

Gümüş Kaplama Salata Maşası 21cm

Referans No: 04STY003481

Kalıp Kodu: JH4621

70,00 TL

49,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Ürün, çinko üzerine gümüş kaplamadır. Bulaşık makinesinde yıkanmamalıdır. Mümkünse, nemli bir bez ile silinerek temizlenmeli, kuru ve yumuşak bir bez ile kurulanmalı ve kapalı bir yere kaldırılmalıdır. Temizlik sırasında kimyasallar ve aşındırıcı temizlik maddeleri, yıkama süngerlerini yeşil kısımları kullanılmamalıdır. Gümüş olmayan kısımlar(cam tabaklar gibi) makinede ve elde yıkanabilir. Ürünlerde, doğru kullanılmış ve yıkanmış olmasına rağmen doğası gereği süreç içerisinde sararma ve kararma meydana gelebilir. Bu bir üretim hatası ya da sorun değildir. Marketlerde satılmakta olan gümüş parlatıcılar ile bu durum giderilebilir. Ancak bu işlem sık sık tekrarlanmamalıdır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.