Firuze Piyasa Yemek Takımı 85 Parça

Referans No: 04ALM002342

Kalıp Kodu: 234785

2.990,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez, elde yıkanmalıdır. Fırında kullanılabilir, mikrodalga fırın kullanımına uygun değildir

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Düz Tabak 32Cm       1 Adet
Düz Tabak 27Cm     12 Adet
Düz Tabak 22Cm     12 Adet
Düz Tabak 17Cm       1 Adet
Çukur Tabak 24Cm  12 Adet
Kase 16 Cm              12 Adet
Kase 24 Cm                1 Adet
Kayık Tabak 32Cm    1 Adet
Kayık Tabak 27Cm    2 Adet
Çorbalık Gövdesi       1 Adet
Çorbalık Kapağı         1 Adet
Sosluk                         1 Adet
Çay Fincanı                6 Adet
Çay Fincan Tabağı     6 Adet
Kahve Fincanı            6 Adet
Kahve Fincan Tabağı 6 Adet
Tuzluk                        2 Adet
Biberlik                      2 Adet