Deluxe Kapaklı Derin Tencere 24cm

Referans No: 04STY003245

Kalıp Kodu: ZK7724

149,00 TL

ADET

Marka:

Porland

304 Kalite 18/10 paslanmaz çelik kullanılmıştır. 3 katlı özel termik tabanlı olup parlak yüzeylidir. Saplar kolay tutulur, ergonomiktir, ısınmaz. Sap üzerine kapak koyulabilir. Pratiktir, kolay kullanılır.Her türlü ocak ile uyumludur. Hijyeniktir ve kolay temizlenir. Her türlü yemek pişirimine uygundur. Az miktarda yağ ve su ile pişirim yapılabilir.Hızlı pişirir, ısıyı gövdeye homojen dağıtır ve uzun süre muhafaza eder.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.