Bodrum 38 Parça 6 Kişilik Kahvaltı Takımı

Referans No: SN164000164

Kalıp Kodu: SNLTKM

Marka:

Porland

Masmavi gökyüzü ve denizi, esintili koyları, tepelerinde çam ağaçlarının sesi ile gün batımının koynunda tüm güzelliği ile yer alan Bodrum artık evinizde...

 Bulaşık makinesinde yıkanabilir, fırın ve mikrodalga fırınlarda kullanılabilir.

 

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hızlı tüketim ürünleri (oda kokusu vb.) iade kapsamı dışında yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde, sizin için üretimi yapılacak ürünlerin teslimatı ise 30  iş günü içerisinde  anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır.Sizin için üretilecek ürünler sitemızde “maximum 30 gun teslım” ibaresi ile belirtilmiştir. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Düz Tabak 25 cm                     6 Adet
Tabaklı Çay Fincanı                 6 Adet
Tuzluk 51mm                          1 Adet
Biberlik 51mm                         1 Adet
Yumurtalık 11mm                     6 Adet
Kare Salata Tabağı 13cm         2 Adet
Kare Salata Tabağı 16cm         2 Adet
Kare Salata Tabağı 19cm         1 Adet
Kase 10cm                             2 Adet
Sütlük 230cc                          1 Adet
Şekerlik Gövdesi                    1 Adet
Şekerlik Kapağı                      1 Adet
Demlik Gövdesi                      1 Adet
Demlik Kapağı                        1 Adet