Barok 89 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Referans No: 04FST001199

Kalıp Kodu: YA5689

2.790,00 TL

1.953,00 TL

Benzer Ürünler

ADET

Marka:

Porland

18/10 paslamaz çelikten üretilmiştir. Kısmi altın kaplamadır. Kullanım sonrası yemek kalıntısıyla bekletilmemelidir. Ağartıcı veya limon içeren sert deterjanlarla temizlenmemelidir. Ürünler bulaşık makinasında yıkanmaya uygun değildir.

Kullanma kılavuzu için tıklayınız.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

12 Adet Yemek Çatalı

12 Adet Yemek Kaşığı

12 Adet Yemek Bıçağı

12 Adet Tatlı Çatalı

12 Adet Tatlı Kaşığı

12 Adet Tatlı Bıçağı

12 Adet Çay Kaşığı

1 Adet Servis Kaşığı

1 Adet Servis Çatalı

1 Adet Servis Kepçesi

1 Adet Servis Kevgiri

1 Adet Pasta Küreği