Altın Yıldız Kahve Takımı 12 Parça

Referans No: 04ALM002983

Kalıp Kodu: 268406

516,00 TL

ADET

Marka:

Porland

Porland'ın özel reçetesi Alumilite olarak üretildiğinden kırılma ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Özel geliştirilen ergonomik yapısı sayesinde tabakta yer alan fincan için ayrılmış yuva sayesinde 45 derecelik açıda bile devrilmez. Tabağında kahve ile birlikte ikram edilecek lokum, çikolata gibi ikramlar için ayrılmış çok amaçlı kullanılabilecek özel bir bölüm bulunmaktadır.

İade Koşulları:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura ve irsaliye ile PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade ürün gönderilerinizde, PTT kargo yetkilisine 902658201 numarası ile gönderim yapacağınızı iletmeniz yeterlidir.

Teslimat Koşulları:

Stoğumuzda bulunan siparişin teslimatı 5 (Beş) İş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılacaktır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Siparişlerinizi “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim” sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

6 Adet Kahve Fincanı

6 Adet Kahve Fincan Tabağı