Üyelik

Geri Dön
 • Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

  Öncelikle Porland.com.tr üzerinden siparişinizi oluşturabilmeniz için web sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formumuzu kullanarak birkaç adımda sitemize hızlıca üye olabilirsiniz. Sitemize üye olmak için Facebook hesabınızı da kullanabilirsiniz.

  Sitemize üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Nasıl üye olurum?

  Porland.com.tr 'ye üye olmak için ana sayfamızda üst kısımda bulunan "Yeni Üye" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilen “Üyelik Onay Maili”ni açmanız ve “Üyeliği Tamamla” linkine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

 • Üyelik şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Üye girişi sayfamızda yer alan “Şifremi Unuttum” seçeneğini kullanarak, şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

  Şifremi Unuttum” sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 • Üye olurken hangi bilgileri vereceğim?

  Porland.com.tr'ye üye olurken sizlerden ad soyad, e-posta adresi, cinsiyet ve doğum tarihi gibi sizi tanıyabileceğimiz temel bilgiler istenmektedir.

  Bilgileriniz sadece Porland.com.tr tarafından kullanılacaktır. Detaylı bilgi için “Gizlilik İlkeleri”mizi okuyabilirsiniz.

  Gizlilik İlkeleri”ni okumak için buraya tıklayabilirsiniz.