Teslimat ve Kargo

Geri Dön
 • Siparişim kaç günde elime ulaşır?

   

  Porland.com.tr alışveriş modelinde ürün/ürünlerin teslimatı stok durumuna göre sipariş tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına yapılmaktadır. Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikme yaşanabilmektedir.

  Maksimum 30 Günde Teslim ibareli ürünlerde ise seçtiğiniz ürün sizin için üretilecektir. Bu sebeple ürün teslimatı 30 gün içerisinde yapılacaktır. Teslim süresi, ilgili ürünün içerisinde bulunduğu siparişe ait tüm ürünleri kapsamaktadır.

 • Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

   

  Porland.com.tr üzerinden gerçekleştireceğiniz siparişleriniz, PTT Kargo aracılığıyla teslim edilecektir.

 • Kargo ücreti ne kadar?

   

  Porland.com.tr üzerinden verilen 150,00 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Bu tutarın altındaki alışverişlerde 6,95 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

 • Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

   

  Siparişiniz, PTT Kargo tarafından hafta içi günlerde, 09:00 – 18:00 mesai saatleri içerisinde ve Cumartesi günleri 09:00 - 13:00 saatleri arasında, belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 • Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum?

   

  Güncel adres bilginizi, PTT Kargo'ya iletebilmemiz için 0850 259 46 43 numaralı müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşabilir ya da musterihizmetleri@porland.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 • Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

   

  Resmi tatil günlerinde PTT Kargo teslimat yapmamaktadır.

 • Belirttiğim adreste ben yokken siparişim gelirse ne olacak?

   

  Adresinizde bulunamamanız durumunda, adresinize paketinizi en yakın PTT Kargo şubesinden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır.

 • Yurt dışına teslimatınız var mı?

   

  Porland.com.tr’den verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

 • Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

   

  Siparişinize ait hızlandırma talepleriniz için musterihizmetleri@porland.com.tr’ye mail gönderebilir ya da 0850 259 46 43 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.