Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal anlaşımız, verimliliği arttırmaya yönelik, riskleri önceden tespit ederek, çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmek. Bu amaçla mevcut kaynakların doğru kullanılması ve kalıcı değerler üretilmesi kurumun devamlılığı için gerekliyken diğer yandan sorumlu olduğumuz topluma karşı da görevimizdir. Dünyanın bize sunduğu her türlü kaynağı itina ile kullanırken, çevreye, insanlığa ve gelecek kuşaklara gösterdiğimiz saygının yansımasıdır. Köklü kurum kültürümüz ile her yıl çeşitli toplumsal paylaşım projelerine destek veriyor, yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, mutlu yaşam alanlarında mutlu bireyler yaratmak için hiç durmadan çalışıyoruz.

BEN YAPTIM SEN DE YAPABİLİRSİN

2000 Yılında "Nerede yaşam varsa, orada umut vardır" felsefesi ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji Onkoloji Servisi'nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ve hekimlerinin bir araya gelerek oluşturduğu Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile yürüttüğümüz ortak çalışma üçüncü yılında. KAÇUV tarafından tasarlanan ve üretimini Porland'ın gerçekleştirdiği, ''Ben Yaptım Sende Yapabilirsin'' konulu kupalar, KAÇUV stantlarında satışa sunulmuştur.

TOÇEV KİTAPLARI PORLAND MAĞAZALARINDA

TOÇEV ile ortaklaşa yürüttüğümüz "Okumak Her Çocuğun Hakkıdır" projesi kapsamında, mağazalarımızda satışa sunduğumuz TOÇEV kitaplarından satın alarak çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Özel Tasarımlı TOÇEV Kupaları Porland Tarafından Üretildi

Okumak isteyen ancak maddi yetersizliklerden dolayı okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara tüm eğitim hayatları boyunca maddi manevi destek veren TOÇEV ile ortaklaşa yürüttüğümüz diğer bir çalışma, özel tasarımlı kupaların, üretimi tamamlanarak raflarda yerini aldı. Sevimli çocuk figürleriyle tasarlanan bu kupayı çok seveceksiniz. Fiyatı: 15 TL.