Porselende Porland Farkı


 

 

Porland Porselen, sunduğu tüm ürünlerde kaliteyi düşleyenlerin beklentilerine cevap vermeyi amaçlayarak, bir sanatçı titizliğiyle porselene hayat katar ve bir balerinin zarafetiyle küçük ziyafetleri sofralarınızda yaşatır. Şık ve özgün tasarımlarıyla Porland Porselen; estetik ve kalitenin mükemmel birlikteliğini oluşturan eserlerini, değerli kullanıcılarının beğenisine sunar.

Türkiye'nin haklı gururu olan Porland Porselen %100 yerli sermaye ile Bilecik'te üretim yapmaktadır. Ülkemizin zengin kültürel öğelerini, modern çizgilerle ürünlerine yansıtan Porland Porselen kurulduğu 1992 yılından bu yana her zaman sektörün yenilikçi, öncü firması olmuş; çığır açan, takip edilen, algıları ve alışkanlıkları değiştiren genç ve dinamik yapısıyla gayretlerini ülkenin başarısı haline getirmiştir.

Porland, porselen kültürünün bizlere ulaştırdığı desen ve tasarım anlayışının dışında kendi tasarımcıları ile yenilikçi konseptler ve özgün fikirleriyle kendi ürün yelpazesini yaratarak lider üretici sıfatını gururla sürdürmektedir.

Porland ürünlerini hem takım halinde hem de adet olarak satın alabilir ve bu sayede dilerseniz kendi takımınızı kendiniz yaratabilirsiniz.