Ödeme

Geri Dön
 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

  Taksit Seçenekleri

  porland.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde Akbank - Axess, Garanti Bankası - Bonus Kart, Finansbank - Card Finans, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi Bankası - Worldcard kredi kartlarına taksit imkanı olup diğer banka kartlarına ise tek çekim yapılmaktadır.

  Bonus Taksit Kampanyası Koşulları 

  Bonus Taksit Kampanyası dahilinde Porland online alışveriş sitesi mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limitine bakılmadan verilecektir. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir. Porland’dan kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.

  Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar dahildir. Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business, vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir. 

  Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Personel kartlar ve sanal kartlar dahildir.

 • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı ?

  porland.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.

 • Siparişlerimi havale yolu ile ödeme yapabiliyor muyum ?

  porland.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.