Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Ödeme

Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

Taksit Seçenekleri

Porland.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz.

Akbank - Axess, Garanti Bankası - Bonus Kart, Finansbank - Card Finans, İş Bankası - Maximum, Yapı Kredi Bankası - Worldcard kredi kartlarıyla yaptığınız alımlarda ilgili kartların taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer banka kartlarıyla yaptığınız alışverişleriniz tek çekim olarak tahsil edilecektir.

 

Garanti Bankası Taksit Kampanyası Koşulları 

Garanti Bankası Bonus Taksit Kampanyası 13 Haziran - 31 Aralık 2018  tarihleri dahilinde Porland.com.tr ve Porland mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limiti olmadan hak kazanılacaktır. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir.

Porland’dan kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde en fazla 12 Taksit seçeneğiyle yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.

Kampanyaya tüm Bonus kartları, Money Visa kartları, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartları, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar dahildir.

Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business, vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. Personel kartlar ve sanal kartlar dahildir.

 

50 TL Porland Bonus Kampanya Koşulları

Garanti Bankası Bonus Taksit Kampanyası 13 Haziran - 31 Aralık 2018  tarihleri dahilinde Porland.com.tr ve Porland mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır. Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limiti olmadan hak kazanılacaktır. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir.

50 TL Porland Bonus kampanyası dahilinde Porland mağazalarından ve porland.com üzerinden tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Porland Bonus kazanımı olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Porland Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.

Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Porland Bonus kazanabilir.

350 TL ve üzeri işlem sonrasında, işlemin pos cihazına yansımasının akabinde anında Bonus yüklemesi yapılacaktır. Kazanılan 50 TL Porland Bonus 2. Alışveriş yapılarak hemen ya da 1 Ekim – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında sadece Porland mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 11 Kasım 2018 itibari ile geri alınacaktır.

50 TL Porland Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.

Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, kontör kartlar kampanya haricindedir.

Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Porland Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde Porland Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.